درباره ما 
معرفی سایت
راه اندازی سایت
دامین اوری دات آی آر در اواخر سال 1388 ثبت گردید سپس در سازمان ساماندهی ثبت گردید و طی این مدت سیستم های مختلفی نظیر نیوک ، ورد پرس، لینک باکس و ... روی سرور سایت نصب گردید و بلاخره تصمیم گرفتیم یک سیستم وبلاگدهی را خریداری و با دانسته های خود در زمینه برنامه نویسی و گرافیک سیستم را ویرایش و در سرور نصب کنیم تا بلکه قدمی کوچک در زمینه ی خدمت به کاربران عزیز ایرانی انجام داده باشیم.
نا گفته نماند در سال 1386 جزو اولین کسانی بودم که سیستم وبلاگدهی را در دامین پارسا بلاگ دات آی آر و دات کام بر هسته تک بلاگ را با صرف هزینه های نجومی راه اندازی کردم پس از یک سال دامین های پارسا بلاگ که در وسط امتحانات این جانب لغو شد سپس توسط شخصی سو استفاده کن هر دو دامین ثبت شد سایت پارسا بلاگ با چند هزار کاربر خود رسما بسته شد و ثبت دامین های پارسا بلاگ توسط شخص دیگری باعث دلسردی از ادامه کار شد و پس از گذشت 4 سال بلاخره تصمیم گرفتیم با جدیت به کار خود ادامه بدهیم
سایت اوری در تاریخ اول شهریور سال 1390 کار خود را رسما آغاز کرده است و امیدواریم بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه بدهیم.

وبلاگ نویسی
پدیده وبلاگ و وبلاگ نویسی با استقبال خوبی میان فارسی زبانان روبرو شده است و سایت اوری با توجه به همین موضوع و با هدف ایجاد بستر و ابزاری مناسب برای ایجاد و مدیریت وبلاگها تاسیس شده است.هدف نهایی و بلند مدت سایت بلاگفا میزبانی از هزاران وبلاگ و وبلاگ نویس است و بدیهی است که رسیدن به چنین هدفی دقت و تلاش فراوانی را می طلبد. بلاگفا در ابتدای راه است و آنچه از آن مطمئن هستیم علاقه و اراده ما برای ارائه خدماتی مطمئن به وبلاگ نویسان فارسی زبان است و امیدواریم کاربران بلاگفا نیز در رسیدن به چنین هدفی ما را یاری کنند.
سیاست سایت
یک هدف مهم برای سایت اوری حفظ حریم کاربران و نویسندگان وبلاگهاست و در حقیقت چنین هدفی را برگ برنده سایت میدانیم و از همین رو سعی شده است تا حداقل اطلاعات از کاربران در سایت به ثبت برسد و حتی بخشی از آن بصورت کد شده نگهداری شود. مدیریت اوری متعهد است که هیچگونه اطلاعات خصوصی از کاربران خود را در اختیار هیچ موسسه یا فرد حقیقی ویا حقوقی قرار نخواهد داد. اوری در ایران مدیریت میشود و سعی داریم تا شرایطی فراهم باشد تا خدمات سایت بدون هیچ مشکلی ادامه داشته باشد و ضمن اعتماد به کاربران سایت آرزو داریم تا آنها نیز شرایط و هنجارهای فرهنگی و سیاسی موجود در کشور ایران را در نظر داشته باشند. امیدواریم هرگز اتفاق نیافتد اما وبلاگهایی که به نحوی باعث ایجاد مشکل برای سایت و مدیریت آن شوند مسدود خواهند بود و باز تاکید میکنیم که مدیریت سایت نسبت به حفظ حریم و اطلاعات خصوصی کاربران خود را مسئول میداند. اوری متعلق به بخش خصوصی و در ادامه و تکمیل خدمات به کاربران فارسی زبان و توسط مدیریت راه اندازی شده است و هزینه های آن نیز از طریق حامیان مالی و تبلیغات تامین می شود.

معرفی مدیران سایت

پشتیبانی آنلاین
ایمیل
شماره تلفن
نام
ory.ir@att.net
09355565235
محمد مهدی احمدی
****
****
****
****
****
****