سلام امروز یک مطلب اختصاصی رو براتون در افرا بلاگ قرار میدم

تقریبا سال اول دبیرستان بودم که با بازی انلاین و اعتیاد اور تراوین اشنا شدم و چه ضربه ها که بهم نزد بماند… امسال مجدد بازی رو در دو سرور اسپید و سرور ۱۹ استارت کردم که تفاوت زیادی با اون موقع کرده و چیز هایی رو یاد گرفتم گفتم که قصد دارم براتون آموزش بدم تا کسانی که بازی میکنند و حرفه ای نیستند بتونن پیشرفت کنند! چیزایی که تو سایر وبگاه ها ندیدم.

سعی کنید حتما به جای افزودن خصوصیات قهرمان در قسمت منابع اون امتیاز ها رو در قسمت هجومی استفاده کنید چون ضمن قدرت بیشتر و تلفات کمتر در جنگ ها و غارت ها و دفاع و احتمال مردن قهرمان رو بسیار کاهش میده و سطح سلامت قهرمان نیز کمتر پایین میاید و در ماجراجویی ها نیز منابع بیشتر و یا اجناس بهتری برای شما پیدا خواهد کرد.

سعی کنید با همسایه ها و بازیکنان دیگر ارتباط دوستانه برقرار کنید تا کمتر مورد حمله قرار بگیرید.

از استفاده از جملات تهدید امیز در قسمت پروفایل و پیام رسان داخلی خود داری کنید تا سایر بازیکنان را اعصبانی نکنید.

در قسمت پیام رسان و پروفایل اکانت استفاده از هرگونه توهین و فحاشی و گزارش ان توسط سایر بازیکنان به مولتی هانتر بازی (بازرس و و یا ادمین سرور) به دو روش جریمه خواهید شد، روش اول مسدود شدن اکانت شما به مدت تعیین شده توسط مولتی هانتر و روش دیگر کاهش سطح ساختمان ها و منابع و در نتیجه کاهش جمعیت دهکده شما و یا حذف تعدادی از سربازان .

اول هر هفته میلادی یعنی یکشنبه شب مدال های تاپ تن توضیع میشود و سعی کنید اگر به دنبال مدال پیشرفت کننده ها هستید اول هفته بازی را شروع کنید تا مدال رو دریافت کنید.

هر بازیکن فقط حق استفاده از یک اکانت در هر سرور را دارد و اگه دو بار در یک سرور ثبت نام کنید و مولتی هانتر متوجه شود شما مولتی اکانت محسوب می شود و یکی از اکانت های شما را مولتی هانتر حذف خواهد کرد! حالا چگونه متوجه مولتی اکانت شدن شما می شود؟ خب با استفاده از ای پی IP اتصال شما به اینترنت و کوکی های مروگر و ساعت اتصال شما به صورت همزمان و مواردی مانند استفاده از رمز عبور یکسان و … حلا چرا برخی دو اکانت یمسازند؟ برخی جهت دف سازی برای اکانت اصلی یا ارسال منابع که خوشبختانه در ورژن جدید بازی از یک مقدار یبشتر امکان ارسال منابع برای سایر بازیکنان وجود ندارد! و یا حمله از اکانت دوم به دسمنان که کسی هم متوجه نشود حمله چرا و توسط چه کسی انجام شده است!

سایر توضیحات انشلاه شبهای دیگر

 

 

توجه : این مطلب توسط محمد مهدی احمدی در ۱۵ مهر ماه سال ۱۳۹۷ نوشته شده و به زودی تکمیل تر خواهد شد!

بازدید: 76